ТЕНЕТА Вт, 20.08.2019, 04:49
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Реклама

Наше опитування
Червоний прапор - це:
Всього відповідей: 55

Форма входу

Реклама

Партнери сайту

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Резонанс

Як бандитизм перетворюється у фашизм
Після заподіяння тяжких тілесних ушкоджень державним діячам, народним депутатам України безпосередньо у сесійній залі Верховної Ради у неробочий час 16.12.10 р. (запам’ятаємо цю дату) звірячою бандою від Партії регіонів, годі й казати про порушення ними Конституції та законодавства України, яких вони систематично не додержуються з дня перебування у владі, – слід змінювати риторику та називати речі своїми іменами. Де-факто маємо справу з зародженням фашизму в державі.

Спікер парламенту наступного дня демонструє «знаряддя упереджених злочинів опозиції». Тільки хвора людина не розуміє, що ці всі прилади призначені та використовувалися для блокування вхідних дверей до зали засідань, через які увесь день очікувався скоєний, нарешті, ними звірячий штурм. Щоб посилити свої слабкі позиції, на увесь світ Литвин заявив, що до ВРУ депутати ходять зі зброєю. Хотілося б знати, кого він мав на увазі й чому мене взяв у компанію? Може це він про себе або про своїх поплічників з Партії регіонів? Азаров особисто визнав, що підтримує такі методи, але і це не є всією правдою, бо організаторами жорстокого побоїща та безпосередніми виконавцями були в тому числі міністри ганебного уряду Азарова. Уявляєте, міністри умисно наносили побої та вчиняли інші насильницькі дії, які можна розцінювати як посягання на життя народних депутатів! А Янукович, вчергове зробив вигляд нібито ні про що не знав і тому висловлює жаль, мабуть, забуває, що протягуючи нахрапом нову-стару Конституцію України отримав не тільки безмежні повноваження, а й абсолютну відповідальність за все, що відбувається у державі, а в іншому разі навіщо нам такий Президент?

Поділ населення фашистською владою Януковича на своїх і ворогів є очевидним. Своїм дозволено все. Тим, хто не з ними і має інші переконання – дискримінація, приниження, арешти, допити, катування, фізична розправа. Не варто сумнівів, що невдовзі масові фізичні знищення таких людей постануть головною метою їхньої антинародної, антилюдської політики, а це вже фашизм. Звірячі інстинкти цієї зграї мають дуже виразні прояви – це відверта помста членам попереднього уряду за припинення їхніх злочинів проти держави і її громадян у махінаціях з поставками газу через нікому непотрібного, як показала практика 2009 року, посередника «РосУкрЕнерго», з привласненням через підставних осіб нафто- і газоносного шельфу Чорного моря, Національного заповідника «Міжгір’я» та інших. Для цього інспіруються рішення кишенькових правоохоронних органів, людей кидають за грати і тільки на підставі підозр тримають більше півроку, не висуваючи конкретних, зрозумілих у юридичному плані звинувачень – а це вже є катування з фашистським присмаком. Застосування цієї технології стає все масовішим.

Постійні пошуки компромату на опозиційних лідерів та висмоктування з пальця підстав для їх майже щоденного виклику на допити у Генеральну Прокуратуру та СБУ. Загальновідомо, що і Ю.В. Тимошенко, і О.В. Турчинов, які були свого часу першими посадовими особами в Уряді, всі рішення виробляли і відпрацьовували колегіально, оскільки Кабінет Міністрів України є колегіальним органом і за свої дії, правильні вони чи не дуже, вже поніс відповідальність втратою влади. Під суд можна віддавати кожного колишнього члена Уряду особисто тільки у разі скоєння ним злочину проти держави на власну користь, чого навіть за допомогою замовних аудитів нарити не вдається протягом майже року.

У діях нинішньої влади дивує не тільки ця очевидь, а і конкретика, яку інкримінують колишньому Прем’єр-міністру України Ю.В. Тимошенко, бо відкидається і не розглядається її неоцінима заслуга перед народом України, яка полягає в тому, що під час світової фінансової кризи та внутрішніх політичних диверсій з боку регіоналів на чолі з Януковичем та чинного тоді Президента Ющенка, їй вдалося утримати Україну на краю прірви, а гроші по Кіотському протоколу вона спромоглася отримати вперше та витратила їх не на себе і не на власну виборчу кампанію, як безсоромно заявляв Азаров, намагаючись підняти свій пустий рейтинг, а використала частину з них на нагальні соціальні потреби громадян. Навіть, якщо б це було порушенням Закону «Про бюджет України» навряд чи варто вважати предметом допитів у Генеральній прокуратурі, бо для всіх попередніх Урядів, і нинішнього теж, нецільове використання бюджетних коштів й у набагато більших розмірах є скоріше правилом, аніж винятком. Але ж і це її порушення Закону підтвердити нема чим, оскільки вже ця сама влада звітувала Японії про «повний ажур» по їх наявності на відповідних державних рахунках.

Вседозволеність для себе у частині нехтування Конституцією, законами, мораллю, етикою, елементарною порядністю і в той же час хворобливе сприйняття, хай і незначних, порушень з іншої сторони, коли владою включається вся поліцейська репресивна машина та перемолюється під різними кутами зору одна й та ж сама компрометуюча інформація, що відволікає увагу від нагальних проблем держави, за наслідками вже їхнього правління.

Затьмарювати очі та свідомість наших громадян – це одне з перших стратегічних завдань їхньої антинародної політики, коли застосовується будь-який бруд і провокації, залякування, відверта брехня, перекручування фактів, що тиражується на весь інформаційний простір, включаючи інтернет-видання. Натомість опозиція майже не має можливості висловлювати власну думку, бо всі засоби масової інформації попереджено про знищення, якщо вони дозволять собі бути рупором думок опозиції і особливо її лідерів. Хто з них насмілюється діяти на власних розсуд, на того обвалюється вся міць адміністративного ресурсу з усіма можливими нищівними наслідками. Прикладами є загальнодержавні канали «TVi», «5 канал» у столиці, "Черноморка" в Криму та інші, чи можна з огляду на це взагалі говорити про свободу слова, про конституційність дій влади, яку вона весь час декларує перед усім світом? Питання риторичне.

Зухвале захоплення влади шляхом знищення будь-яких демократичних засад з тотальною фальсифікацією перебігу і результатів виборів, нехтування цих результатів, якщо вони не на їхню користь, перекроювання виборчого законодавства під власний успіх і безперервне його порушення в подальшому, якщо щось їх не влаштовує. Відсторонення від державних посад від роботи у державних установах, без будь-яких підстав, спеціалістів та інших працівників, що віддали цій діяльності більшу частину свого життя, а інколи і все життя, викидаючи їх на вулицю тільки за те, що у них є інші політичні уподобання і незважаючи на те, що такі дії заборонені й чинними законодавством, і Конституцією. А їм байдуже. Вони вчиняють так само і з підприємницькими структурами та навіть з великим бізнесом і те, що в нас найближчим часом можуть з’явитися свої ходорковські, стає майже фактом.

Хвороблива реакція на незручні дії чи запитання журналістів, опозиційних політиків. На Луценка Ю.В. відкрито кримінальну справу наступного ж дня після того, як він оприлюднив інформацію про те, на які посади та за якими завданнями владою Януковича поставлено криміналітет.

На Ляшко О.В. у ЗМІ регіоналами викинуто компромат наступного дня після його різкого критичного виступу на адресу Януковича під час присутності Президента у сесійній залі.

Пред’явлення звинувачень і взяття підписки про невиїзд з Ю.В. Тимошенко Генеральною Прокуратурою сталося у день її запланованого вильоту до Брюсселю, де вона мала надати інформацію керівництву ЄС і ОБСЄ щодо придушення демократії в Україні, а ще більше їх налякали сигнали з Майдану-2, коли підприємці просили Ю.В. Тимошенко очолити їхній рух та її готовність брати участь у виборах народних депутатів України, які наша фракція наполягає провести 27 березня 2011 року відповідно до ними ж авантюрно реанімованої Конституції 1996 року. Їм вкрай необхідно ізолювати Ю.В. Тимошенко і її політичну силу від цього процесу. Арешти, взяття підписок про невиїзд, обшуки офісів і житла соратників лише за надуманими підозрами, а там вже не далеко і до фашизму "аля-Лукашенко".

Майже загальновідомими є факти безпідставного і за вигаданими причинами затримання міліцією кореспондентів, що ставили представникам команди Януковича і йому особисто незручні запитання відносно викрадення ним державного майна у особливо великих розмірах, придбання літаків та вертольотів для президентського авіапідрозділу по завищених у кілька разів цінах тощо.

Фізичне знищення людей, в тому числі тих, відносно кого Міністр внутрішніх справ Могильов не виключає можливості їх вбивства працівниками міліції, а про вбитих у застінках наших правоохоронних органів громадян годі й заперечувати, але суд виправдовує вбивць. В цьому році вже загинуло від рук цих нелюдів близько 50 людей. Кому скаржитися і де шукати справедливості, якщо син Генерального прокурора, народний депутат України від Партії регіонів був поряд з тими хто брав участь у бійці, організованій проти опозиційних народних депутатів 16.12.10 р. та є представником політичної сили, яка факти прояву фашизму намагається трансформувати у звичайну сутичку, та ще й звинувачує при цьому постраждалих.

А що ж на заміну отримує сьогодні суспільство від цих узурпаторів та катів? Які новорічні подарунки? Адже спливає рік панування Януковича на владному олімпі держави Україна. Маємо, на жаль, наступне:

- Поступки державною незалежністю по всіх напрямах.
- Посилення президентської вертикалі влади аж до повної узурпації.
- Повне дезавуювання законодавчої гілки влади, знищення парламентаризму.
- Політичні репресії проти опонентів, перетворення України в поліцейську державу.
- Монополізація і підпорядкування Президентом судової системи та силових структур, що служать віднині не народу, а Януковичу, зухвало порушуючи присягу.
- Перекроювання виборчої системи під власні преференції, знищення паростків громадянського суспільства, руйнування місцевого самоврядування в м. Києві, та далі буде.
- Шахрайство і відверте та безкарне застосовування адміністративного ресурсу та тотальних фальсифікацій під час і президентських, і місцевих виборів з очевидним замахом на вибори парламентські.
- Стрімке згортання демократії та демократичних інституцій, в тому числі свободи слова, викорінення силою вільного волевиявлення та акцій протесту.
- Нав’язування суспільству сумнівних реформ (конституційної, судової, податкової, пенсійної, житлової, трудової), які перетворюють громадян у підданих та кріпосних по відношенню до олігархів.
- Провал неодноразово урізаного за рахунок соціальних програм бюджету 2010 та стрімке зростання цін, загрози тотальних невиплат і пенсій, згортання соціальних програм.
- Особисте збагачення Президента і хазяїв олігархічних кланів, що його обслуговують.
- Тотальна зрада національних інтересів на користь олігархів та Росії.
- Вбивство майже п’ятдесяти громадян слідчими органами МВС та безліч випадків катувань та дізнань інакомислячих.
- Зростання зовнішнього боргу та незрозуміле і непрозоре поводження з займами у МВФ.
- Падіння обсягів будівництва.
- Погіршення зовнішньоторговельного балансу.
- Провали у сільгоспвиробництві, в тому числі різке падіння врожаїв зернових, при тому що за Тимошенко вони сягали ніколи небачених результатів.
- Погіршення споживчих настроїв населення.
- Катастрофічне падіння довіри до цієї влади, легітимність якої викликає великі сумніви.
- Легалізація корупції для «своїх».
- Повна відсутність інноваційної діяльності та державних програм з оновлення виробничого потенціалу.
- Згортання інвестиційних програм.
- Встановлення фашистської диктатури.

Куди далі? Цілком очевидно, що нинішня влада перевернула все з ніг на голову і не вважає, що має слугувати народу, який довірив їй свою долю, а навпаки має намір панувати, перетворивши цей самий народ у своїх вірнопідданих холуїв. Не дарма ідуть серед них розмови про те, що рейтинг довіри їм не потрібен. Така позиція, у першу чергу, означає, що народ цій владі більше не потрібен, він своє зробив, довіривши їм цю владу. Для досягнення своїх цілей всі засоби, як на них, мають право на життя, в тому числі й фашизм.

Тож з новорічними і різдвяними святами Вас, панове, та не з найкращими очікуваннями, на жаль, у наступному 2011 р., якщо й надалі спокійно сприйматимемо вкрай небезпечну політичну симптоматику.

Народний депутат України О.І. Тищенко
Категорія: Резонанс | Додав: premium78 (26.12.2010)
Переглядів: 283 | Теги: влада банди Януковоча, пр, бандитизм, фашизм | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Резонанс [40]
Історія [12]
Актуально [27]

Реклама

Пошук

Сподобався сайт?

Copyright MyCorp © 2019Конструктор сайтів - uCoz