Головна » 2012»Вересень»21 » Число статей в українській Вікіпедії перевищило 400 000
12:19
Число статей в українській Вікіпедії перевищило 400 000
Сьогодні число статей в українській Вікіпедії перевалило за 400 тисяч. Це вчетверо більше, ніж було у Великій радянській енциклопедії, і майже вдесятеро перевищує кількість статей в Українській радянській енциклопедії — найбільшій друкованій енциклопедії українською мовою.
Про це ІП повідомив виконавчий директор громадської організації "Вікімедіа Україна" Юрій Пероганич.
За числом статей українська енциклопедія перебуває на 14-місці в світі, а за щомісячною відвідуваністю у 2012 році займала від 26-го (у червні і серпні) до 20-го (у квітні) місця серед 285 Вікіпедій різними мовами світу.
Проміжок між 300-тисячною і 400-тисячною статтями був подоланий за один рік, два місяці і 13 днів.
400-тисячною стала стаття про японське місто Міяма, створена в 4:43 за київським часом (10:43 за японським). Статтю написав користувач, який у Вікіпедії користується ніком Alex K та підписується в обговореннях ієрогліфом 虎.
На прохання дати інформацю про себе Alex K повідомив, що родом з Києва, українець. Пращури — кубанці, чигирнці, чернігівці, полтавчани, кияни. Живе в Японії, викладає, пише зі східноазійської тематики. Цей рік створював статті про адміністративні одиниці Японії. Користувач поскаржився, що адміністратори української Вікіпедії створені ним статті про північнояпонські адміністративні одиниці Сібеторо й Сікотан [на Сахаліні, японський уряд не визнає російського суверенітету над ними - ІП] перейменували на російські поселення і продовжив: "…незважаючи на ці неподобства, пишу далі, щоби українська не перетворилася на маньчжурську" (належить до мов, що вимирають).
Як відомо, напередодні Інститут історії України НАН України надав дозвіл на вільне використання у статтях Вікіпедії 7783 повних текстів статей Енциклопедії історії України (ЕІУ). Незабаром для вільного доступу будуть доступні всі матеріали сайту Інституту історії України.
Вікіпедія - електронна енциклопедія, заснована в 2001 році Джиммі Bейлсом і Ларрі Сенгером. Власником сайту виступає "Фонд Вікімедіа", що має 19 регіональних представництв.
Назва утворена від англійських слів wiki і encyclopedia. Слово wiki позначає технологію, що лежить в основі функціонування сайту, і запозичено з гавайської мови, в якому має значення "швидко". Основною особливістю енциклопедії є те, що створювати і редагувати статті може, в принципі, кожен користувач інтернету. Вікіпедія створюється багатьма добровольцями з усього світу на 282 світових мовах. Вона містить понад 20 мільйонів статей.
Сайт Вікіпедії є п’ятим за відвідуваністю у світі - його відвідують 400 мільйонів осіб на місяць.
У листопаді 2011 року повідомлялося, що українська Вікіпедія вийшла на третє місце за темпами зростання популярності.
Оценить проделанную работу можно попробовав, насколько прочно установлена защита. В случае необходимости следует дожать гайки барашки. Кошки одни из самых активных питомцев, которые живут в квартирах и домах. Поэтому защита животного является очень важной для любого хозяина. Домашние животные не меньше людей радуются хорошей весенней погоде и хотят выбежать на улицу всеми возможными способами <a href=https://setkanaokno.ru/moskitnaya-setka-antikoshka>сетки на окна антикошка в г. Москва.</a> На протяжении весеннего и летнего периодов владельцы часто настежь открывают окна. А любопытные питомцы изучают все происходящее вне дома. Сетка антикошка на окна, сделанная своими руками, позволит предостеречь любимца от падения, что особо важно для жильцов многоэтажных зданий. Читать еще: <a href=https://setkanaokno.ru/moskitnaya-setka-antikoshka>сетка на дверь антикошка в Москве дешево.</a>
key: антикошка, сетка антикошка, кошка окно, антикошка на окна, сетки на окна антикошка, москитная антикошка, антикошка купить, купить сетку антикошка, антикошка на пластиковые окна, антикошка цена, сетки антикошка на пластиковые окна, сетка на окно для кошек, москитная сетка антикошка