Користувачів: 0

Головна » 2010 » Червень » 21 » Португалія 7:0 Корея
19:42
Португалія 7:0 Корея
португаліяПеред матчем з Португалією головний тренер Північної Кореї Кім Чон Хун заявив, що вони спробують порадувати керманича своєї країни Кім Чен Іра. Якщо зважати на те, що гра з португальцями транслювалася у Північній Кореї у прямому ефірі, то Кім Чен Іру довелося не радіти, а розпочинати репресії.

Сім "сухих" голів отриманих від підопічних Карлуша Кейруша стали найбільш розгромним результатом Мундіалю на полях в ПАР.

Північнокорейці трималися лише в першому таймі. Оборонялися, билися за кожний м`яч і пропустили лише один гол, який провів один з кращих гравців у цій зустрічі - Рауль Мейрелеш.

Кілька разів корейці навіть небезпечно пробивали по воротах Едуардо, али із середньої дистанції, оскільки дійти до штрафної португальців, то була для них велика проблема.

Початок другого тайму і його кінцівка стала справжнім провалом команди Північної Кореї, яка після гри з Бразилією отримала чудову пресу. Північна Корея у заключній 45-хвилинці не те, що посипалася, а не змогла протистояти швидкій, агресивній Португалії в атаці.

В "європейських бразильців" в атаці виходило майже все. Голи забивалися і головою, і після виходів сам на сам з воротарем, і ударів зі штрафної.

Після цієї поразки Північна Корея, зрозуміло, втратила усі шанси на вихід до плей-офф і їх очікує матч завершення чемпіонату з Кот-д`Івуаром. Португалія ж майже забезпечила вихід до плей-офф, навіть якщо вони в останній грі групового турніру поступляться бразильцям, а команда Дрогба переможе корейців.

Але вже тут чиста математика і рахувати доведеться після матчів 3 туру, хоча в те, що корейці у другій поспіль грі пропустять знову стіль ж голів, мало віриться.

Група G

Португалія - Північна Корея - 7:0 (1:0)

Голи: 1:0 - Мейрелеш (29), 2:0 - Сімау (53), 3:0 - Угу Алмейда (56), 4:0 - Тіагу (60), 5:0 - Лієдсон (81), 6:0 - Роналду (87), 7:0 - Тіагу (88).

Португалія: Едуарду, Мігель, Карвалью, Алвеш, Коентрау, Мендеш, Тіагу, Мейрелеш (Велозу, 70), Сімау (Дуда, 74), Роналду, Угу Алмейда (Лієдсон, 77).

Північна Корея: Рі Мен Хук, Чха Чжон Хек (Нам Сон Чоль, 75), Пак Чхоль Чжин, Рі Чжун Іль, Чі Єн Нам, Рі Хван Чхон, Ан Єн Хак, Мун Ін Гук (Кім Єн Чжун, 58), Пак Нам-Чхоль (Кім Хим Іль, 58), Хон Єн Чо, Чон Че Се.

Чемпіон

Категорія: Спорт | Переглядів: 605 | Додав: premium78 | Теги: корея, португалія, знущання над комуністами, розгром | Рейтинг: 0.0/0